Методичний калейдоскоп

Освіта ХХІ століття – це освіта для людини, яка здатна до самоосвіти й саморозвитку. А педагог – це організатор найрізноманітніших заходів, які передбачають здатність до досягнення узгодженості дій у будь-якій справі.

Педагогічний ринг

презентація

Мета: визначити складові творчості педагога, акцентувати увагу на елементах педагогічної майстерності, створити креативне середовище, яке спонукає до проявів творчого мислення й поведінки; розвивати творче мислення; виховувати почуття відповідальності й гордості за обрану професію.


3.12.2015 Семінар для методистів позашкільних навчальних закладів області "Розвиток життєвої компетентності особистості та її підготовка до успіху в умовах сучасного позашкільного навчального закладу.



16.08.2016 - Обласна науково-методична конференція
"Розвиток освіти - інвестиції в майбутнє".

Тема виступу: Формування  у школярів демократичних цінностей та активної громадянської позиції як важливий аспект виховної системи навчального закладу


27.10.2016 - Районне методичне об’єднання вихователів груп продовженого дня
"Розвиток творчих здібностей у дітей молодшого шкільного віку в умовах групи продовженого дня".
Тема виступу: Формування  життєвих компетентностей в умовах сучасного  ПНЗ

5.05.2017 - Обласний семінар методистів РМК з фізичної культури та "Захисту Вітчизни"
Тема виступу: Роль проектів у національно-патріотичному вихованні школярів


Семінар для керівників гуртків  у формі зустрічі
 в "Інтелект-кафе" 

відео "10 кроків зростання педагогічної майстерності"
 відео заняття



7.02.2018Обласний семінар керівників гуртків з початкового технічного та спортивно-технічного моделювання
Тема виступу: Змагання як один із засобів "створення ситуації успіху у вихованців гуртка "ПТМ"

25.04.2018- Всеукраїнська науково-практична веб-конференція "STEM-освіта та шляхи її впровадження в освітній процес"
Тези виступу: Шляхи впровадження STEM-освіти у Великобірківському будинку творчості школяра"
програма конференції
друковані тези в збірнику 
11.05.2018- Перший районний творчий звіт керівників гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти 
звіт про роботу гуртків науково-технічного та еколого-натуралістичного напрямку Великобірківського БТШ за 2017-2018 навчальний рік

14.02.2019 -          Круглий стіл "Формування проектно-дослідницьких навичок учнів через їх практичну діяльність як крок до STEM-освіти" перед педагогами природничо-математичної галузі шкіл Тернопільського району. Виступ «Впровадження STEM-освіти в закладі позашкільної освіти і, зокрема, гурткової роботи із застосуванням конструктора LEGO ";

27.03.2019 - Обласний семінар методистів з науково-технічного напрямку. Виступ на тему «Розвиток творчих здібностей гуртківців в рамках проекту «Книга добра»;

4.04.2019 -   Регіональний  семінар - практикум «Розвиток позашкільної освіти в системі децентралізації» за участю делегації освітян-позашкільників з Волинського та Тернопільського обласного центру науково-технічної творчості. Презентація діяльності закладу;

4.04.2019 - Міжнародна науково-практична конференція «Ціннісні орієнтири в сучасному світі, теоретичний аналіз та практичний досвід». Презентовано матеріали з досвіду роботи «Популяризація цінностей Української Хартії вільної людини у контексті проектної діяльності» під час проведення круглого столу на тему «Ціннісні орієнтації в сучасній освіті: досвід, виклики, перспективи».  

22.04.2019 -  Інтерактивний захід для лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів Тернопільського району  «Успішні люди сьогодення як взірець життя за принципами Української Хартії вільної людини» 


21-23.05.2019. -  Майстер-клас «Використання ігрових технологій як засобу активізації навчальної діяльності гуртків» для керівників команд в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з ПТМ в м. Нетішині Хмельницької області. 

13.11.2019 - Всеукраїнський семінар-практикум керівників гуртків з ПТМ «Інноваційні підходи до занять з ПТМ» у Центрі технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м.Києва
Виступ «Використання інтерактивних дидактичних матеріалів веб-сервісу Lerning.apps у гуртку ПТМ».

5.02.2020 - обласний навчально-практичний семінар керівників гуртків з початкового технічного моделювання на тему : "Інноваційні підходи до занять з початкового технічного моделювання".
Виступ «Використання інтерактивних дидактичних матеріалів веб-сервісу Lerning.apps у гуртку ПТМ».

30.04.2020. -  он-лайн заняття школи управлінськоі майстерності для кураторів та лідерів учнівського самоврядування Обласної учнівської асоціації Тернопільщини "Авангард"на тему "Імідж лідера".
Виступ "Актуальність лідерства в умовах суспільних трансформацій". Під час свого виступу познайомила присутніх з концепцією VUCA-світу (стрімкого світу нестабільності, невизначеності, сладності та неднозначності) - "Навчання, яке триває все життя" та звернула увагу на якості, які мають бути притаманні справжньому лідеру на прикладі нашого земляка Юрія Федаша -капітана легендарного тральщика "Черкаси, особистості, яка стала прикладом гідності, громадянскості та стійкості, який в критичній ситуації проявив на максимумі свої лідерські якості.

10 червня 2020 - Всеукраїнська науково-практичній конференції «Четверті Ґеретівські читання», приурочена пам’яті Ігоря Ґерети. Представлено тези доповіді у суспільно-гуманітарному напрямі: історичні науки.
Тема доповіді "ІСТОРІЯ СПРОТИВУ ЕКІПАЖУ МОРСЬКОГО ТРАЛЬЩИКА «ЧЕРКАСИ» ЯК ПРИКЛАД МУЖНОСТІ…" тези
Ігор Ґерета – відома на Тернопільщині постать. Він – археолог, мистецтвознавець, культуролог і політичний діяч, член Спілки краєзнавців України та Спілки художників України. Вже четвертий рік поспіль Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Державний архів Тернопільської області, Тернопільський обласний краєзнавчий музей разом із Тернопільською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, Міністерством освіти і науки України, Управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації організовують Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Четверті Ґеретівські читання», приурочену пам’яті Ігоря Ґерети, яка цьогоріч відбулася 10 червня.
У конференції взяли участь заочно, понад 50 науковців, освітян, краєзнавців із цілої України. Основними напрямками роботи конференції окреслено суспільно-гуманітарний та природничо-математичний, що включали в себе історичні, філологічні, філософські науки та релігієзнавство, педагогічні, психологічні науки, культурологію, пам’яткознавство, краєзнавство, астрономію та фізику, математику, хімію та біологію, географію та екологію, медицину та лікарську справу, інформатику та інформаційні технології.
Програма
ЗБІРНИК

Педагоги Великобірківського БТШ з радістю доєдналися до Всеукраїнського методичного челенджу #ПозашкілляЄднає#, який ініціював Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова Бердичівської міської ради Житомирської області з метою навчально-методичного та організаційного супроводу формування нового досвіду у чотирьох напрямках роботи, неперервного розвитку педагогів в умовах вивчення досвіду ЗПО України у 2019-2020 навчальному році.
Наші керівники гуртків представили з досвіду роботи методичний посібник з розробками конспектів інтегрованих занять, який ввійшов у збірку методичних матеріалів технічного напряму Всеукраїнського челенджу "ПозашкілляЄднає". Збірник має понад 200 сторінок різних цікавинок та креативних новинок з технічної творчості. Ці авторські роботи, ми зможемо впроваджувати у своїй діяльності, апробувати у методичній лабораторії, пристосовувати до освітніх умов нашого закладу.
Дякуємо організаторам за цікавий досвід методичної співпраці, пророблену величезну за обсягом роботу і чудові іменні сертифікати!
Приємно працювати з професіоналами та творчими особистостями!
Співпрацюємо заради розвитку позашкільної освіти та формування нового покоління українських дітей!

Створення інтерактивних вправ у LearningApps Мої вправи


Немає коментарів:

Дописати коментар